• Wycieczka

    Wycieczka

    23 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do sali zabaw Smokolandia w Kole. Dzieci świetnie się bawiły, korzystały z atrakcji oraz robiły kolorowe tatuaże. Po zabawie zjedliśmy pyszną pizzę w pizzerii Fabrico. To był dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń.


  • Zakończenie Roku Szkolnego

    Zakończenie Roku Szkolnego


  • Tydzień dla Bezpieczeństwa

    Tydzień dla Bezpieczeństwa

    W ramach „Tygodnia dla Bezpieczeństwa” dzieci uczestniczyły w różnorodnych działaniach edukacyjnych mających na celu promowanie bezpiecznych i odpowiedzialnych zachowań. Podczas zajęć rozmawialiśmy o bezpieczeństwie na drodze oraz przypomnieliśmy sobie najważniejsze zasady ruchu drogowego. Uczniowie klasy czwartej przystąpili do egzaminu na kartę rowerową, sprawdzając swoją wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego poruszania się rowerem. Z kolei…