23 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę do sali zabaw Smokolandia w Kole. Dzieci świetnie się bawiły, korzystały z atrakcji oraz robiły kolorowe tatuaże. Po zabawie zjedliśmy pyszną pizzę w pizzerii Fabrico. To był dzień pełen radości i niezapomnianych wrażeń.
